Diploma hoger onderwijs


Onze oud-leerlingen maken hun dromen waar!
Een dikke proficiat aan onze oud-leerlingen die een diploma behaalden
in het hoger onderwijs in 2015!

Deze lijst is niet volledig en bestaat enkel uit die studenten waarvan wij van de universiteit/ hogeschool  de gegevens doorgestuurd kregen.

Vanuit Wetenschappen-Wiskunde
Naam: Diploma: Resultaat Universiteit hogeschool  
Davy Verheyen master in de burgerlijke ingenieurswetenschappen: chemical engineering onderscheiding KUL  
Robin Gyzels master in de industriële wetenschappen: chemie grote onderscheiding KUL  
Roel Sebrechts master in de industriële wetenschappen: elektromechanica voldoening KUL  
Michelle De Bruyn bachelor of science in de farmaceutische wetenschappen grote onderscheiding UA
Sofie Gielis bachelor of science in de bio-ingenieurswetenschappen: cel-en genbiotechnologie grote onderscheiding UA
Tom Henkens master of science in de toegepaste economische wetenschappen: bedrijfskunde onderscheiding UA
Thomas Huybrechts bachelor of science in de industriële wetenschappen: elekronica-ICT grootste onderscheiding UA
Philippe Verdonck master of laws in de rechten voldoening UA
Jolien Vervloet master in de burgerlijke ingenieurswetenschappen: architectural enginering grote onderscheiding VUB/ULB  
Julien Bittoun prof.bachelor in de multimedia en communicatie: audio-video voldoening KdG  
         
 
Vanuit Economie-Moderne Talen
Naam: Diploma: Resultaat Universiteit hogeschool  
Glenn Sebrechts master in management grote onderscheiding KUL  
Kaylie Van den Bergh master in de rechten voldoening KUL  
Sabin Jacobs master of science in de industriële wetenschappen: elektromechanica onderscheiding UA  
Denis Gui bachelor of science in de toegepaste economische wetenschappen: bedrijfskunde onderscheiding UA  
Tessa Pelgrims master of laws in de rechten onderscheiding UA  
Pernilla Helsen prof.bachelor toerisme en recreatiemanagement onderscheiding TM Mech-Antw  
Gustave Van Roie prof.bachelor toegepaste informatica onderscheiding TM Kempen  
Kevin Nelissen prof.bachelor bedrijfsmanagement en marketing onderscheiding KdG  
         
Vanuit Handel
Naam: Diploma: Resultaat Universiteit hogeschool  
Dirk Linten master of science in de organisatie en het management voldoening UA  
Jimmy Van de Ven master of science in de organisatie en het management voldoening UA  
Kirsten Verwimp master of science in de verpleegkunde en de vroedkunde onderscheiding UA  
Ines Obbels prof.bachelor sociaal werk: personeelswerk voldoening KdG  
Jordy Storms prof.bachelor bedrijsmanagement: marketing onderscheiding KdG  
Kim Fleerackers prof.bachelor in het office management: medical management assistent onderscheiding AP  
Jolien Van den Bergh prof.bachelor in communicatiemanagement voldoening AP  
Stefanie Van den Wouwer prof.bachelor in het bedrijfsmanagement: rechtspraktijk voldoening AP  
         
Vanuit Organisatiehulp
Naam: Diploma:   School  
Lore Nys 7 de specialisatiejaar Organisatie-assistentie   KVRi Vorselaar  
Vanuit Verkoop
Naam: Diploma:   School  
Tim Cannaerts 7 de specialisatiejaar Logistiek   Sint-Ursula Lier  
Jo De Haes 7 de specialisatiejaar Logistiek   Sint-Ursula Lier  
Margot Verberck 7 de specialisatiejaar Kinderzorg      
         
Veel succes gewenst aan onze oud-leerlingen die bezig zijn met hun doctoraat.
Deze lijst is misschien niet volledig en bestaat enkel uit die studenten waarvan wij van de universiteit de gegevens doorgestuurd kregen.
Yentl Van Tendeloo doctor in de wetenschappen: informatica   UA  
Els Struyf doctor in de toegepaste economische wetenschappen   UA  
Robin Vandevoordt doctor in de sociale wetenschappen: sociologie   UA  
Davy Verheyen doctor in de ingenieurswetenschappen: Bio- en Chemische Reactortechnologie   KUL(Gent)  
Jolien Vervloet doctor in de ingenieurswetenschappen: Bouwkunde   VUB